Jesteśmy na:

   Wystawa Dokąd Zmierzamy Katarzyna Kućko, Dariusz Gapski

Nasze fotografie przedstawiają postaci, którym zadajemy pytanie “I co teraz?” Poruszamy motyw samospełnienia, realizacji wewnętrznych pragnień, często bardzo trudnych do osiągnięcia oraz określenia życiowych priorytetów i ustalenia własnej hierarchi wartości. Drogą do wyjścia z niepewności może być chwilowe zatrzymanie się, pozostanie z samym sobą, dalej spojrzenie na siebie z innej perpsektywy będące pewnego rodzaju transcendencją.
Fotografie przedstawiają różne rodzaje “samospojrzenia”. Chodzi nam raczej o samo zadanie pytania, niż o chęć znalezienia odpowiedzi.

Dariusz Gapski, ur. 1987 r. absolwent Kulturoznawstwa na UAM w Poznaniu oraz fotografii na Wydziale Komunikacji Multimedialnej na Uniwersytecie Artystycznym wPoznaniu, student fotografii na PWSFTviT w Łodzi. Uczestnik kilku wystaw, m. in. podczas Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii.

Katarzyna Kućko studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej, kierunek: sztuka rejestracji obrazu. Uczestniczka m. in kilku corocznych wystaw fotografów OTOFOTO, XXXVI Konfrontacji Fotograficznych w Gorzowie Wlkp. laureatka dorocznej wystawy GTF. Urodzona w 1989 roku w Gorzowie Wlkp. Od trzech lat mieszka w Poznaniu.

 

fotorelacja: http://giik.pl/fotorelacje/2356