Jesteśmy na:

   Wystawa papier, nożyce, BETON

Papier nożyce BETON, to wystawa, której autorkami są Anna Cywińska i Emma Dajska – studentki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Obie artystki połączyło zamiłowanie do sztuki kolażu, efekty zobaczcie sami. Zapraszamy!


Anna Cywińska, urodzona w 1986 r. w Szczecinie, pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego. Obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie studiuje fotografię na Uniwersytecie Artystycznym. Współorganizatorka  "Otworzenia" – spotkań z fotografią otworkową (IX. 2010 – Stargard Szczeciński, IX. 2012 – Bydgoszcz). Brała udział w zbiorowych wystawach: "Własną miarą" w Muzeum Współczesnym we Wrocławiu, czy "Nieoczywiste 2011" – Galeria Aula na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.


Emma Dajska urodzona w 1992 roku, studiuje projektowanie graficzne na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Eksperymentuje z komiksem, animacją i sitodrukiem, ale serce oddała sztuce kolażu. Jej prace pojawiają się w zbiorowych publikacjach tu i tam (m.in. w polskim "Gili-Gili prezentuje", włoskim "BOLO", hiszpańskim "Carpaccio Mag", amerykańskim "We Are Fucking Awesome: A+B zine"). Emma Dajska pracuje jako ilustratorka dla magazynu dla (amerykańskich) nastolatek Rookie Mag i jest członkinią międzynarodowego/kobiecego/artystycznego kolektywu The Ardorous. Więcej informacji na http://www.facebook.com/emmadajska . Więcej prac na  http://www.flickr.com/photos/tootiki/.