Jesteśmy na:

   Koncert zespołu Illegal Boys w Łubu Dubu

Koncert akustyczny zespołu Illegal Boys, odbył się  w piatek, 26 kwietnia o godzinie 20:00 w Łubu Dubu przy ulicy Łokietka 32/33.
 
 
Illegal Boys to szaleństwo, miłość, kobiety, wino i taniec.
Nasz projekt narodził się w jednym z berlińskich wagoników metra, gdzie Dymitr Czabański i Marcin Muszyński (wokaliści zespołu Dubska), muzycy uliczni od wielu długich lat, wpadli na pomysł stworzenia większego bandu grającego „do kapelusza”. Repertuar zespołu, to utwory polskich i zagranicznych wykonawców, grane na instrumentach akustycznych, aranżowane w charakterze reggae i szeroko pojętego folku. W obecnym, lecz cały czas rozszerzającym się składzie nasz zespół na bieżąco pojawia się na w metrze berlińskim. Illegal Boys można usłyszeć również na ulicach w Amsterdamie, jak i w polskim miejscowościach, wszystkie koncerty były akustyczne i dlatego dla Was w Łubu Dubu zagramy "akustycznie".
Zaprasza Dymitr Czabański, Marcin Muszyński, Marcin Grzybowski, Kuba Bryzgalski, Maciej Pietraho oraz nasze wokale, gitary, bandjo, mandoliny, gitalele, perkusjonalie, basy, kontrabasy oraz cajon, mandolina i harmonijka.